03.03.17

Interpack 2017

Od 4 do 10 Maja, Düsseldorf

FAST TP80 HE idealne rozwiązane do zadań wstępnego pakowania.

Roboty typu Stericlean przeznaczone do obszarów sterylnych lub izolowanych.

Nowa generacja robotów TX2 do zadań związanych z drukiem i pakowaniem.

Zapraszamy na targi Interpack 2017

Iterpack to targi, które koniecznie trzeba odwiedzić . Szczególnie jeśli prowadzona przez Państwa  działalność jest związana z jednym z poniższych sektorów:  spożywczy, cukierniczy, piekarski, farmaceutyczny czy kosmetyczny.
Wystawcy z całego świata zaprezentują najnowsze rozwiązania związane z tak wymagającym  zadaniem, jakim jest pakowanie produktów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska F03 w hali 16.

Na targach Interpack (4-10 maja 2017), firma Stäubli zaprezentuje rozwiązania z wykorzystaniem robotów przemysłowych. Będą mogli Państwo przekonać się osobiście, jakie korzyści niesie ze sobą automatyzacja procesu pakowania.

Najwyższa wydajność w procesach związanych z pakowaniem.

Robot TP80 to doskonały przykład co mamy na myśli używając terminu „wysoka prędkość”.  To 4-osiowe ramie jest w stanie dokonać 200 pobrań na minutę, zakres ruchu w osi Z to 200mm(opcja), a olej stosowany w przekładniach jest dopuszczony do kontaktu z żywnością. W Dusseldorfie  będą mieli Państwo okazję zobaczyć nowy wymiar wydajności w kontekście maksymalnego skrócenia czasu cyklu pakowania.

Dla aplikacji związanych z szczególnie wymagającym środowiskiem pracy np. przemysł spożywczy czy farmaceutyczny, Stäubli zaprezentuje specjalne wersje swoich robotów przemysłowych: HE – idealnie przystosowany do procesów czyszczenia stosowanych w przemyśle spożywczym, Stericlean - może pracować w sterylnych strefach produkcyjnych.

Dodatkowo będą mogli Państwo obejrzeć gamę najszybszych bezpiecznych robotów TX-2 dedykowanych dla koncepcji Przemysłu 4.0 i współpracy pomiędzy człowiekiem a  maszyną.